ANA SAYFA

0216 550 78 85  


FPT-F1 Sürtünme/Soyulma Test Cihazı

FPT-F1 Sürtünme/Soyulma Test Cihazı

Plastik filmlerin, levha, folyo, kağıt, karton, PP woven torbaların, kumaş (kumaş stil testi), iletişim kablolarında, taşıyıcı banlarda ve tekstilde kullanılan metal-plastik kompozit şerit/kayışların statik ve kinetik sürtünme katsayılarının ve ayrıca yapışkan lamineli ürünlerin, tıbbi yapışkan bandajların, release kağıtlarının ve koruyucu filmlerin vb.


BLD-200N Otomatik Sıyrılma Testi Cihazı

BLD-200N Otomatik Sıyrılma Testi Cihazı

Yapıştırıcıların, yapışkan bantların, basınca duyarlı bantların, tıbbi yapışkan bandajların, koruyucu filmlerin, release kağıtlarının, lamineli filmlerin, suni derilerin, woven çantaların, diğer filmlerin ve kağıtların soyulma, sıyrılma ve diğer performans testlerinde kullanılabilir.
XLW (B) Otomatik Çekme Test Cihazı

XLW (B) Otomatik Çekme Test Cihazı

Plastik filmler, lamine malzemeleri, yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, yapışkan bandaj (alçı), serbest kağıt, koruyucu filmler, deri, lastik ve kağıt lif, fiziksel, mekanik özelliklerini ölçmek için kullanılabilir Test soyma çekme öğeleri, deformasyon, yırtılma, ısı mühür, yapıştırıcı, ve açık kuvvet vb gerçekleştirmek.


XLW (M) Otomatik Çekme Test Cihazı

XLW (M) Otomatik Çekme Test Cihazı

Plastik filmler, lamine malzemeler, esnek ambalaj malzemeleri, plastik esnek boru, yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, basınç hassas bir bant, yapışkan bandaj (alçı), fiziksel mekanik özelliklerinin test geçerlidir.


XLW Otomatik Çekme Test Cihazı

XLW Otomatik Çekme Test Cihazı

Plastik filmler, lamine malzemeler, esnek ambalaj malzemeleri, plastik esnek boru, yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, basınca duyarlı bantlar, yapıştırıcı bir bandaj (alçı), çıkarılabilir bir kağıt, koruyucu filmler, kapak fiziksel mekanik özelliklerinin belirlenmesi için de geçerlidir kapalı kap, folyo, diyafram, geri vb levha, non-dokuma, lastik ve kağıt lif.


XLW (PC) Otomatik Çekme Test Cihazı

XLW (PC) Otomatik Çekme Test Cihazı

Çeşitli esnek ambalaj malzemelerinin kuvvet özelliklerinin yüksek hassasiyette (okunan değerin %0.5’inden daha iyi) ve birden fazla test aralığında belirlenmesi için profesyonel olarak kullanılabilir.


XLW (EC) Otomatik Çekme Test Cihazı

XLW (EC) Otomatik Çekme Test Cihazı

Plastik filmler, kompozit malzemeler, yumuşak ambalaj malzemeleri, esnek plastik tüpler, yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, yapışkanlı etiketler, tıbbi plasterler, release kağıdı, koruyucu filmler, kombine kapaklar, alüminyum folyolar, diyaframlar, arka plan levhaları, non woven kumaşlar, lastik, kağıt vb. malzemeler için kullanılır.
MED-01 Tıbbi Ambalaj Test Cihazı

MED-01 Tıbbi Ambalaj Test Cihazı

Çeşitli tıbbi ambalaj malzemelerinin kuvvet özelliklerinin yüksek hassasiyette (okunan değerin %0.5’inden daha iyi) ve birden fazla test aralığında belirlenmesi için profesyonel olarak kullanılabilir.

    İletişim Bilgileri

  • 0216 550 78 85
  • 0216 550 78 87
  • [javascript protected email address]
  • İstiklal Mah. Bahçe Sok. No.13/6 34762 Ümraniye-İstanbul
3WTURK CMSPROSİGMA

© 2015 Sümer Analitik ve Medikal Teknolojiler San. ve Tic. A.Ş.

Aktif Ziyaretçi:  •  Dün Tekil:  •  Bugün Tekil:  •  Toplam Tekil:  •  IP: